زاویه فرعی Mutil Underpass روشنایی چراغ تونل LED

شانشی Yahua روشنایی Mutil زاویه زیر عبور چراغ تونل چراغ روشنایی یک محیط امن برای تونل و ترافیک زیرزمینی ایجاد می کند با راحتی کاهش تعمیر و نگهداری، چرا که آنها بهره وری درخشان بالا و بسیار انرژی مصرف می کنند، کم نگهداری، با دوام و قابل اعتماد

Product Details

زاویه فرعی Mutil Underpass روشنایی چراغ تونل LED

LED های تونل روشنایی روشنایی متفاوت LED وجود دارد. نصب آسان است. در حالی که مساحت آن آلومینیوم، تخلیه گرما خوب، منابع LED قابل اطمینان و رانندگان چند منظوره، نگهداری صفر است.


با استفاده از بیش از 15 سال تجربه در نورپردازی تونل، نور Yahua ارائه می دهد از فن آوری پیشرفته ترین چراغ برای روشنایی تونل و زیر گذر برای طیف گسترده ای از راه و برنامه های کاربردی راه آهن. نور جدید تونل تونل یک راه حل صرفه جویی در انرژی و پایدار برای برنامه های کاربردی است که به طور معمول تنظیمات نصب چند لامپ 90-300 وات را استفاده می کند.

به شدت برای مدیریت حرارتی مطلوب و عملکرد نوری طراحی شده است، بیش از 15 سال از عملیات قابل اعتماد با توزیع روشنایی چندگانه در یک پلت فرم که می تواند در محیط های مورد نیاز نورپردازی تونل مقاومت کند.

کاربرد:

تونل ها

زیر گذر

پارک های تحت پوشش

مناطق عمومی و صنعتی


YAHUA در داخل جهان تولید کنندگان و پیمانکاران شناخته شده تونل نور در چین، یک تأمین کننده قابل اعتماد با یک زاویه ی بزرگ زاویه ای تحت پروژه نورپردازی چراغ تونل در حال اجرا است. با محصولات برای فروش، شما می توانید نور تونل طراحی خوب با هزینه کم و قیمت پایین از کارخانه ما.

Feedback
پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: شماره 1، خیابان Xinxi جدید صنعتی پارک فناوری منطقه شیان شهر، چین
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
ابزاری Yahua روشنایی الکتریکی تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدود