Yahua روشنایی LED گیاه رشد نور

Source:

Yahua گیاه روشنایی LED پرورش نور

چراغ روشنایی کشت مضر به سلامت

با توسعه مداوم در نور چراغ روشنایی کارخانه در زمینه محل و به تدریج به زمینه های مختلف از تولید محصول کشاورزی میوه و سبزی کشت flowercultivation اعمال و غيره. استفاده کمتر از اندازه نور عادی تجاری یا برق که به طور گسترده اما نورپردازی گیاهان به عنوان زمینه ویژه برنامه چراغ، به دلیل برتری خود است، به تدریج شناخته شده بازار تقاضای بازار در حال رشد

گیاه پرورش نور خرابکاری در روش های سنتی کشاورزی

t گزارش شده است که با توجه به کارخانه فنی طیف های مختلف andquot; Preferencesandquot;، انتخاب مناسب چراغ لامپ به نور خورشید به عنوان منبع نور نور به جای 24 ساعت شبانه روز، درجه حرارت را در کارخانه گیاه رطوبت نور هوا و دی اکسید کربن غلظت محلول غذايی و دیگر عوامل محیطی برای زمان واقعی نظارت خودکار برای اطمینان از حداکثر اثر فتوسنتز می توان. در مقایسه با الگوهای سنتی کشت، بالا استفاده از زمین و عمل گردیده, درجه بالایی از فرایند ایمنی محصول عاری از آلودگی، ارزش غذایی تا حد زیادی بهبود یافته، در نتیجه تحقیقات در خانه و خارج از کشور باغبانی در زمینه های مهندسی شده است تاثیر مهمی در حال حاضر. با پیشرفت در تکنولوژی، استفاده از نور LED در فضای به رشد برخی گیاهان است بسیار کارآمد.

بنابراین شما می توانید اطمینان حاصل شود که تمام قسمت های گیاه دقیقا همان شدت روشنایی شده است در واقع با توجه به دمای پایین LED لامپ در بهترین موقعیت از گیاه نزدیک، می توان قرار داد. این روش برای از بین بردن مضر سموم دفع آفات، کود و مواد نگهدارنده استفاده می شود تا عملکرد افزایش آلی و تقریبا هیچ مواد شیمیایی اضافه شده، همزمان با پیگیری مدرن هدف زندگی سالم و سبز با کیفیت بالا. علاوه بر این، کنترل کشت داخل سالن توسط منبع نور LED می تواند 50 ٪ کاهش در مقایسه با روش سنتی چرخه رشد گیاه باعث می شود. این بدان معنی است که مصرف کنندگان محلی رشد محصولات تازه سال رویای امکان پذیر شد.


پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: شماره 1، خیابان Xinxi جدید صنعتی پارک فناوری منطقه شیان شهر، چین
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
ابزاری Yahua روشنایی الکتریکی تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدود