چراغ خیابان LED PK خیابان معمولی خیابان

Source:

1، مقایسه برق:

استفاده از چراغهای خیابانی 60W چراغ برق تولید سالانه، تنها استفاده از 250W الکتریکی برق خیابان معمولی فشار بالا سدیم تولید شده در 20٪ از سال، صرفه جویی قابل توجهی در مصرف برق، محصولات صرفه جویی در انرژی صرفه جویی است، بلکه مطابق به ساخت یک روند اجتماعی محافظت گرا.

2، کنتراست گذاشتن

چراغ خیابان LED قدرت لامپ سدیم معمولی با فشار بالا 1/4 است، تخمگذار از کابل مس مورد نیاز سطح مقطع تنها نیاز به چراغ های معمولی خیابانی 1/3، صرفه جویی در هزینه های زیادی از تخم گذاری.

استفاده از چراغ های LED در مقایسه با استفاده از لامپ سدیم معمولی با فشار بالا، به سادگی اجازه می دهد صاحبان ظرف مدت یک سال برای افزایش هزینه های سرمایه گذاری اولیه، یکپارچه شوند.

3، کنتراست روشنایی:

استفاده از چراغ های خیابانی LED 60W می تواند به نور 250W با فشار بالا سد لامپ، به میزان قابل توجهی استفاده از قدرت را کاهش دهد؛ چراغ های LED به دلیل استفاده از قدرت کم، با باد، انرژی خورشیدی، استفاده می شود در جاده های ثانویه شهر.

4، استفاده از کنتراست دما:

در مقایسه با چراغ خیابان معمولی، چراغ های LED در طول استفاده از دمای پایین، استفاده مداوم از درجه حرارت بالا تولید نمی کند، سیاه سایه رنگ سیاه نمی شود.

5، مقایسه عملکرد امنیتی:

در حال حاضر در بازار لامپ های کاتدی سرد، لامپ های بدون الکترود، از طریق اشعه ایکس اشعه ایکس با فشار بالا، از جمله فلزات مضر مانند جیوه و اشعه های مضر، بسیار هیجان زده هستند؛ در مقایسه با چراغ های LED محصولات ایمن کم ولتاژ در نصب و استفاده از فرایند به طور قابل توجهی کاهش خطرات امنیتی است.

6، مقایسه عملکرد محیط زیست:

لامپ های خیابانی معمولی حاوی فلزات مضر هستند، طیفی شامل اشعه های مضر است. در مقایسه با چراغ خیابانی خالص LED، بدون اشعه مادون قرمز و اشعه ماوراء بنفش، هیچ تابش، آلودگی نور و فلزات مضر، زباله قابل بازیافت، یک محصول معمولی سبز است.

7، مقایسه کیفیت خدمات و کیفیت:

متوسط ​​زندگی چراغ های خیابانی عادی 12000 ساعت است، جایگزینی لامپ های خیابانی نه تنها سرمایه بالایی است، بلکه بر ترافیک تاثیر می گذارد، به خصوص در ساخت تونل به ویژه ناخوشایند است؛ چراغ خیابان چراغ یکنواخت 100،000 ساعت، 10 ساعت در روز، عمر تا 10 سال بالا، یک بار و برای همه. علاوه بر این، چراغ های LED ضد آب، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر شوک بسیار خوب است، کیفیت هرج و مرج، در دوره گارانتی محصولات بدون تعمیر و نگهداری است.


پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: شماره 1، خیابان Xinxi جدید صنعتی پارک فناوری منطقه شیان شهر، چین
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
ابزاری Yahua روشنایی الکتریکی تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدود