نور چراغ Highbay است که عمدتا در چه جایی استفاده می شود?

Source: روشنایی Yahua

چراغ highbay به طور گسترده ای استفاده می شود. دیگر حرفه ای نورپردازی منحصر به فرد است. به عنوان چراغ چراغ معدنی تولید برجسته ترین مارک های چون نور و نور LED چراغ معدنی در عملکرد تولید و قیمت مزایای آشکار است. سپس فعلی چراغ های LED معدن عمدتا در چه محل آن استفاده می شود? در واقع این موضوع لمس و خواسته بسیاری از مردم، از آنجا که اکثر مردم نمی دانند هدف خاص چراغ های LED highbay. اینجا آن به سادگی گفت که مشکل در زمینه های کاربرد.

در حال حاضر چراغ highbay چراغ اساسا مورد استفاده در کارخانجات و شرکت های صنعتی و معدن نفت شیمی گیاه و مکان های دیگر بیشتر به دلیل آن کاربرد قوی بزرگراه تلفات ایستگاه بنزین سوپر مارکت ها و جاهای دیگر نیز به عنوان پان یا بازیگران ابزار روشنایی نور می توان، به ویژه برخی از مناطق انفجاری نیاز به بسیاری از LED بالا خلیج لامپ برای استفاده، به طور کلی به محل استفاده و یا بسیاری ، اساسا پوشش برخی از کارگاه های گیاهی، و غیره، علاوه بر سالن های نمایشگاه، ورزشگاهها به عنوان نور مورد استفاده در این مکان ما اغلب دیدن لامپ LED معدن.

به طور کلی استفاده از چراغ highbay چراغ هدایت مکان هایی که نیاز به روشنایی روشنایی بالا و منطقه وسیعی که می تواند ما را به جای E40 لامپ دارنده رابط روش سنتی به بهتر صرفه جویی در انرژی می شود، استفاده از برخی از آنها نسبتا گسترده است.

در واقع در برنامه چراغ بالا بی نور وجود دارد بسیاری از نقاط شما می توانید استفاده کنید، اما در حال حاضر بازار فقط در آغاز کرده است استفاده رهبری بالای نور سرخ مایل به قرمز بدون اینکه کاربر آن را توسعه داده، برخی از مکان شما می توانید از لامپ های LED HIGHBAY وجود دارد، مانند کارگاه های زیرزمینی انبار سوپر مارکت این مکان با توجه به استفاده از چراغ های نورانی highbay محصولات لامپ نسبتا بیشتر نور.


پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: شماره 1، خیابان Xinxi جدید صنعتی پارک فناوری منطقه شیان شهر، چین
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
ابزاری Yahua روشنایی الکتریکی تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدود