اهمیت LED Street Light

Source:

چراغ خیابان LED و چراغ های چراغ خیابانی سنتی، ابتدا چراغ های LED باید استفاده محدودی از شار نور کامل را در محدوده موثر قرار گرفتن در معرض نور مورد نیاز نورپردازی خیابان در نور اثر جاده مورد توجه قرار دهند بنابراین روشنایی خیابان می تواند به طور موثر کنترل نور توزیع، به طوری که نور منتشر شده از لوله درخشان در قالب یک نوار طولانی در طول جاده گسترش می یابد، در حالی که جلوگیری از اثر تابش خیره کننده، که طراحی جدید نور چراغ تزریق بالاتر است.


چراغ خیابانی خیابانی در زمینه چراغ توسعه وضعیت مهم است، چراغهای خیابانی و چراغ های خیابانی سنتی در مقایسه با مزیت قابل توجهی، به خصوص در حفاظت از محیط زیست، صرفه جویی در انرژی و سایر جنبه های توسعه انرژی اجتماعی در راستای روند است. به عنوان یک امکانات جاده، چراغ های LED توسط تلاش های حمایت از سیاست حمایت می شود و بازاریابی آن ترجیح داده می شود. طراحی چراغ های خیابانی LED هنوز هم برای توسعه و پیشرفت های تکنولوژیکی وجود دارد، چراغ های LED در دوره ای از توسعه سریع وجود دارد.


در حمایت قوی کشور، تعداد زیادی از برنامه های کاربردی در روشنایی خیابانی، تلویزیون LED، نمایشگر LED، در حال حاضر LED در چین، منجر شده است بسیار محبوب، اما همچنین مزایای جهت تحول سرمایه گذاری. در عین حال، دولت از حمایت صنعت LED است که کمی از اثر، منجر به چراغ خیابان LED صنعت بزرگ در زمینه های کاربردی، اما با وجود حرکت در حال حاضر در چراغ های داخلی داخلی، اما در مقایسه با قلمرو خارجی، صنعت LED داخلی هنوز در اصل است با این حال، دولت محلی و مرکزی چین برای حمایت از تعداد زیادی از تولید کنندگان داخلی از وجوه، که باعث می شود تولید کنندگان داخلی ال ای دی را اشغال بیشتر بازار داخلی داخلی است.

از توسعه بلند مدت چراغ های رهبری، با توجه به روند جهانی کاهش انتشار کربن، صنعت نورپردازی عمومی برای روشنایی LED بسیار بزرگ خواهد بود. چراغ های LED یا صرفه جویی در انرژی و مزایای حفاظت از محیط زیست ادامه دارد!


پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: شماره 1، خیابان Xinxi جدید صنعتی پارک فناوری منطقه شیان شهر، چین
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
ابزاری Yahua روشنایی الکتریکی تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدود