جایگزینی نور چراغ خیابان سنت چراغ روشنایی جاده

Source:

کنفرانس جهانی آب و هوا COP21 کنفرانس در پاریس, فرانسه, فیلیپس گزارش در روشنایی، چراغ روشنایی خیابانی سنت جایگزینی نور چراغ روشنایی راه صرفه جویی در انرژی بزرگ مقیاس بی سابقه ای در سراسر جهان به ارمغان بیاورد در.

Andquot مطالعه; Revolutionandquot LED سفید; که تمام روشنایی آینده با چراغ و کمک بزرگی در کاهش انتشار کربن حدود 1400 در 2030 به کاهش یک میلیون تن (Megaton)، معادل ذخیره 272 میلیارد یورو (معادل حدود RMB یوان 1.9262 تریلیون) جایگزین می شود.

مصرف برق روشنایی تنها 19% از برق جهانی اختصاص و 6% از انتشار کربن جهانی است. بنابراین، انرژی جهانی قابل توجهی استفاده مانند فن آوری روشنایی LED قادر خواهید بود به یک راه طولانی را برای کمک به کاهش انتشار کربن.

اما این مورد باید انتخاب کنید تا سرعت، فیلیپس تخمین زده است به رشد به عنوان انفجار جمعیت شهرنشینی و افزایش کیفیت زندگی، در مقایسه با 2006 در 2030، اضافی 35 درصد از نیازهای روشنایی نیاز دارد. 2006 اصلی تماس فیلیپس فرماندار، یادآوری کشیدن که صرفه جویی در انرژی هم لامپ. از آن زمان روشنایی برای کمک به کاهش انتشار کربن علت مهم است.

چرا که این یکی از سریع ترین و موثر ترین روش گروه آب و هوا در ترویج استفاده از چراغ های LED از دیرباز. این می تواند نه تنها انتشار کربن را کاهش می دهد بلکه همچنین مبالغ زیادی از پول را ذخیره کنید. فیلیپس تخمین می زند که همه روشنایی در فضای باز به کشیدن LED 110 میلیون تن دی اکسید کربن به اتمسفر و در 2030 ذخیره 21 میلیارد یورو (معادل 148.7 میلیارد یوان) جلوگیری می کند.

اما برای رسیدن به این هدف کشیدن دولت سیاست های ارتقاء و خروج ساز برای کمترین مصرف انرژی و غیر متعارف انرژی لامپ مهم، علاوه بر این برای تشویق موسسات مالی برای کمک به سرمایه گذاری در این برنامه ها نیز مهم هستند.

در عین حال کیفیت ارتباط با عموم فقط ویژگی های صرفه جویی در انرژی روشنایی نیز بسیار مهم است نیست. راه حل های روشنایی مدرن مانند چراغ های LED می تواند کمک به ایجاد جذاب تر، مناسب تر برای استفاده در شهر و ایجاد محیط زندگی جذاب تر و پویا.


پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: شماره 1، خیابان Xinxi جدید صنعتی پارک فناوری منطقه شیان شهر، چین
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
ابزاری Yahua روشنایی الکتریکی تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدود