انرژی سبز خورشیدی خیابانی به طور گسترده ای استفاده شده است

Source:

در todayand #39; s شهرهای بزرگ، که آیا شما در حال راه رفتن در مسیر جاده یا به جاذبه های توریستی و یا به کارخانه به کار شما در حال حاضر دیده می شود از نوع جدید همه جا چراغ های خورشیدی می توانید.خیابانی خورشیدیبه طور گسترده ای استفاده شده است. در مقایسه با قبلی خیابان متعارف قدرت, نورپردازی نورپردازی بدون برق ابزار آن است استفاده از خورشیدی، هر برق را پرداخت، علاوه بر این, این شهر همچنین دارای ویژگی های زیر:

1، صرفه جویی در انرژی و محیط زیست حفاظت، با توسعه مداوم انرژی های جدید و استفاده از انرژی خورشیدی به عنوان نوع جدیدی از انرژی سازگار با محیط زیست به طور گسترده ای استفاده می شود. نه نیاز به هر درایو ماشین، استفاده از انرژی نامحدود طبیعت. این مزیت استفاده از سلول های خورشیدی, انرژی خورشیدی ذخیره سازی باتری مبتنی بر انرژی خورشیدی فتوولتائیک را به انرژی الکتریکی، این انرژی حاصل از طبیعت استفاده بدون هیچ گونه محدودیت تولید هر گونه آلودگی، صرفه جویی در انرژی و محیط زیست حفاظت.

2 امن و راحت, چراغ های خورشیدی تنها استفاده از منبع تغذیه DC بدون تخمگذار هر کابل، نصب نسبتا ساده است; راه است بنابراین عملکرد ایمنی خوب هر حادثه را تولید نمی کند قدرت روشنایی خیابانی احداث خطوط سیم حفاری در زمین فانوس دریایی چراغ ساخته شده از فولاد کیفیت سطح اسپری با پلاستیک سلول های خورشیدی استفاده ویژه ضد سرقت پیچ است را دوست ندارم.

3، عمر طولانی با استفاده از هزینه پایین، انرژی خورشیدی برق بالا چراغ، تکنولوژی پیشرفته مورد استفاده در کنترل کننده شارژ و دشارژ و لوازم جانبی نیز هستند از برندهای خارجی طراحی هوشمند، تضمین کیفیت، پس itand #39; s نسبتا طولانی زندگی; به دلیل این خیابان است استفاده از برق خورشیدی بدون هر برق بدون نیاز به کابل هر هزینه نسبتا کم، کمتر سرمایه گذاری تنها سرمایه گذاری است، آنها می توانند از دراز مدت بهره مند شوند.


پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: شماره 1، خیابان Xinxi جدید صنعتی پارک فناوری منطقه شیان شهر، چین
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
ابزاری Yahua روشنایی الکتریکی تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدود