بانک در استفاده از پنل های led روشنایی مورد نیاز

Source:

بانک به عنوان بالا پایان مالی خدمات شرکت، استفاده از محصولات روشنایی پانل ال ای دی که مشتریان احساس راحت و راحت نه تنها در نظر بگیرید برای ایجاد یک محیط راحت ها، روشنایی، بلکه نیاز به برجسته کردن تصویر نام تجاری بالا پایان.

سپس ما را به اتاق بانک برای انجام تجزیه و تحلیل دقیق از نقاط مختلف آمده است.

1-جلو، فقط به مشتریان، ساختمان بانك با توجه به چشم انداز از آنچه آنها را ببینید و احساس بانک ها ارائه می کنند که ارزش کسب و کار مالی ارزیابی را وارد کنید. بنابراین، مقابل جو نه تنها باید شور و شوق، بلکه منعکس کننده bankand #39; s کار سبک و ارزش نام تجاری. نور معمولی استفاده دایره ای جاسازی شده پنل چراغ، چهار ردیف ستون شش توزیع متوسط است. در قسمت جلو پذیرش با استفاده از نوار طولانی 1200x300LED نور تخت. ضد جهت زمین تعبیه شده نوار نور چراغ. استفاده از این لامپ برجسته bankand #39; s موقعیت نام تجاری.

2. دالان دالان داخل و خارج از کانال نیز مورد استفاده برای نمایش اطلاعات, بالا بردن تصویر شرکت متصل می شوند. راهرو خالی است برای بسیاری از زمان و نور را ندارد اما اگر کسی راه می رود، باید وجود داشته باشد مقدار زیادی از نور. بنابراین، به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی، شما می توانید استفاده از سنسور با چراغ LED پانل پیاده راه رفتن در راهرو قبل از حسگر حسگر به کسی که بیش از, اول روشن کردن وسایل روشنایی. هنگام ترک پرسنل چراغ به طور خودکار خاموش.

3. کنفرانس اتاق نشست اتاق به طور کلی بیشتر از اظهارات، باید و گاهی وجود داشته باشد ارائه برخوردار است، بنابراین، روشنایی اتاق کنفرانس طراحی، نیاز به حداکثر انعطاف پذیری و آسایش بصری. این سایت می توانید با دالی قدرت های ضد نور چراغ چراغ صفحه مورد استفاده قرار گیرد. دالی dimming تابع چراغ صفحه هر چراغ داده خود آدرس جداگانه دارد، می تواند از طریق سیستم فرد یا گروه کنترل کنترل می شود. که آیا تعویض یا ضد نور چراغ، کاربر می تواند آزادانه کنترل.

4. باز کردن دفتر منطقه مناسب دفتر روشنایی، می تواند کمک به کارکنان بهتر بهره وری کار را بهبود بخشد. خوب ضد تابش خیره کننده کنترل و ثبات رنگ خواهد شد ایجاد یک فضای اداری بهتر هنگامی که کارکنان در این جو در دفتر بهره وری حتی بالاتر مطرح خواهد شد. رهبری لامپ تخت به اطمینان حاصل شود نور در عین کنترل تابش خیره کننده خوب، حتی نور نرم، باز بهترین با فضای اداری است.

5. رهبری دفتر پست دفتر و باز کردن دفتر علاوه بر نیاز به کافی نور در فاز، اما همچنین پرداخت توجه بیشتر به سلیقه شخصی. استفاده از تخت به عنوان روشنایی، نور LED مدل سازی ساده و سخاوتمندانه، حس غنی از علم و فن آوری در حالی که بهداشت محیط. لامپ های ما نه تنها از نور peopleand #39; s لذت بصری و لامپ های ما هیچ سوسو و مردم می تواند در روشن زیر چشم را بیشتر بی ضرر و سالم.


پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: شماره 1، خیابان Xinxi جدید صنعتی پارک فناوری منطقه شیان شهر، چین
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
ابزاری Yahua روشنایی الکتریکی تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدود